Anunţuri

S.C. GAZ EST S.A. – ANUNT

Angajează:

  • INGINER – Lucrări construcții montaj, execuție instalații gaze naturale

Descriere post:

Organizează, coordonează și controlează activitățile desfășurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil; asigură buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor-limită; asigură respectarea riguroasă a normelor tehnice din domeniul gazelor naturale, a legislației în vigoare, a tehnologiilor de execuție și a instrucțiunilor de lucru la punerea în operă a investițiilor; asigură respectarea riguroasa a tehnologiilor de execuție și a instrucțiunilor privind exploatarea și întreținerea mijloacelor și uneltelor de producție, fiind responsabil de corecta și buna utilizare a utilajelor de pe șantier.

Cerințe:

Studii superioare de profil tehnic (petrol și gaze, instalații, construcții, mecanic); minim 5 ani experiență în domeniul lucrărilor de șantier; cunoștințele de operare în aplicații informatice; deținător al permisului de conducere, categ. B

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv corelat cu experiența și realizările profesionale.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă aflată într-o continuă expansiune.

Informații suplimentare la tel. 0788 658 668

CV-urile se vor transmite pe adresa de email: personal@gazest.ro sau office@gazest.ro.